(Ne)zaujal vás tento blog? Dejte mi vědět do komentářů ...

Pokud se divíte,

31. srpna 2008 v 10:01
proč se tu nic nového většinou neobjevuje (a ještě jste nezaregistrovaly důvod), tak se můžete jít podívat sem, na můj jiný blog na livejournalu. Budu dávat nové věci spíš sem a myslím, že něco z nově publikovaných povídek už najdete jenom na mém blogu na livejournalu.
Sem už asi moc věcí dávat nebudu, mám totálně zkažené fotky díky zdejším změnám, samozřejmě pro blaho autorů blogů a dost mě to otrávilo. Oni si něco změní a vy se přizpůsobte. Co mi to dalo práce, než se mi ty fotky povedlo zmenšit na požadované velikosti a nahrát je sem, a pak si někdo vymyslí opatření, jehož výsledkem je, že je mi, aniž bych sama provedla jakoukoli změnu, vidět ze spousty fotek třeba jenom půlka, dvě třetiny. Když se někomu nelíbí, že fotky přesahují do stran text, tak ať si chodí jinam. Ti, co jim to nevadí, mohli v klidu vidět celé fotky. Ještě jsem dostala radu, ať si cosi přenastavím, ale to nevím jak. Zkoušela jsem to, ale nešlo to. Nevím, proč všem nutí svoje změny, které k ničemu nepotřebuju. A že je to zadarmo? Nacpou sem svoje reklamy, tak jaké zadarmo.
Já tomu otravování se s obrázky říkám zbytečná práce. Jenom si najděte články, u kterých teď obrázky mám, jak to teď nádherně vypadá. Původně vypadaly úplně normálně. Kdyby někdo věděl, jak to udělat, aby zase všechno bylo vidět, tak se mi prosím ozvěte, pokusím se to dostat do původního koukatelného stavu. Ovšem další příspěvky už asi půjdou jinam, nemám náladu sem něco nového přidávat.
P.S. Pro ty ,co jako já zjistí, že výše uvedený odkaz překvapivě nefunguje, tak je to http://asperias.livejournal.com.
Fakt nevím, jak to spravit.
NAVRCHOLU.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama